В житті багато збирають для себе корисні речі, але музичний колекціонер Оллі Суей надихається, коли в руки потрапляють старовинні пластинки. Чоловік, запросивши приятеля, відправляється в родовий маєток, картина «Пісня про Свей-Лейк» покаже, для відпочинку Лі навідалися в маєток збирач і один з Росії. Герой мріє відчути щасливі миті, коли на його долонях виявиться антикварна річ, залишена в цьому будинку покійним батьком. Микола повинен допомогти товаришеві відшукати грамплатівку, що стоїть на даний момент купу грошей, але як обдурити бабусю, що розпоряджається речами. Гість упевнений, батьківське надбання має належати йому, хлопець має намір будь-яким шляхом роздобути диск.

Бажання запаморочило голову, молодий чоловік захоплений пристрасної полюванням, відчуваючи майже любовні томління, дурень не здогадується, що у жінок власні плани на скарб. Персонаж пригнічений, він знемога від тривалого пошуку виходу, чи не упустить шахрай відповідний момент, щоб привласнити знахідку? Фільм Пісня про Свей-Лейк (2017) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Рішучий фанат зупинятися не збирається, у нього в запасі є кілька планів, як оволодіти заповітним предметом, важливо вибрати час, приловчитися і прибрати до рук аналоговий носій. Чи стане хлопчина завойовником, зможе пишатися придбанням або здобуде поразку і повернеться додому ні з чим?

Режисер: АРІ Голд
Актори: Рорі Калкін, Роберт Шіен, Ізабель Макналлі, Мері Бет Пейл, Елізабет Пенья

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress