Невеликий екзотичний острів приховує страшні таємниці про своїх корінних жителів. Сім’я з двох чоловік проживає в багатому котеджі. Основним годувальником є жінка. Вона успішна молода актриса. В основному глядачі знають її за ролями в мильних операх і рекламі. Досить гарна, але з відсутнім поглядом. Причина її постійної неуважності – чоловік. Імпозантний джентльмен з виглядом нагадує серйозного бізнесмена, але насправді просто опустив руки. Поки дружина заробляє гроші, він ретельно стежить за зовнішністю і дивиться фільми для дорослих.

Це заняття йому ніколи не набридає – навіть у присутності дружини він може включити улюблений фільм. А ще у нього є маленька гончарна майстерня в підвалі, де ліпить із глини частини жіночих тел. Ввечері дружина зобов’язана зробити йому масаж ступень і нагодувати гарною вечерею, поки він дивиться передачі на дивані. Одного разу він бачить рекламу спільноти, яка обіцяє змінити життя. Дівчина відчайдушно протестує і просить чоловіка не зв’язуватися з сектою, але насіння зла вже посіяні.

Залишилося всього кілька тижнів до того моменту, коли актриса візьме в руки ніж. Але не для того, щоб зарізати благовірного, а щоб вчинити самогубство. Фільм Пісня Самуї (2017) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Пен-Ек Ратанарыанг
В ролях: Лайла Бунясак, Стефан Седнауи, Витхая Пансрингарм

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress