загрузка...


Головна героїня кінокартини — жінка на ім’я Софія. Зовсім недавно Софія втратила єдиного сина, який був сенсом її існування. Зневірившись позбутися від гнітючої скорботи і туги, вона вдається до ризикованої кроку — викликати свого ангела-хранителя на спіритичний сеанс і поговорити з душею загиблого сина. Для цього Софія знімає невеликий приватний будиночок в глушині Уельсу, а також запрошує до себе оккультиста Джозефа Соломона, який повинен допомогти їй провести ритуал.

Спочатку чоловік не хоче братися за стільки складне і темну справу, але дізнавшись про горе Софії, погоджується допомогти їй. Софія запасається різної їжею і питною водою на цілих півроку, а Джозеф запечатує вхід в будинок сіллю. Він попереджає жінку, що виходити з дому строго заборонено правилами ритуалу, так як, вийшовши за поріг, вона вже ніколи не зможе увійти назад і заспокоїти власну душу і душу викликаного ангела. Для ритуалу він малює на підлозі п’ять кіл, в одному з яких під час ритуалу повинен з’явитися ангел-хранитель, а пізніше — і душа хлопчика. Фільм Пісня темряви (2016) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Для того, щоб ритуал відбувся, Софії доведеться пройти через багато випробувань, витримати багато днів без їжі і води, випити людської крові, а найголовніше — відкрити справжню причину свого бажання провести ритуал…

Режисер: Лайам Гевін
Актори: Марк Хубермен, Сьюзен Лунейн, Стів Орам, Катрін Уолкер

загрузка...