загрузка...


Події, про які піде мова в картині «Пісня за піснею» 2017 онлайн, будуть відбуватися в американському місті під Остіні, в штаті Техас. Це досить велике місто, з майже мільйонним населенням, але він ще й відомий, як «Всесвітньої столиці світу», саме цей слоган є офіційним для міста. І місто повністю йому відповідає, оскільки відомий своєю бурхливою музичним життям. Там розташована величезна кількість концертних майданчиків.

Музичним центром вважається Шоста авеню, на якій розташована величезна кількість музичних клубів. А крім того щороку в Остіні проходить відомий у всьому світі фестиваль музики, кіно і мистецтва під назвою South by Southwest. Існує і театр Муді, в якому відбувається запис найтривалішою за часом концертної програми під назвою Остін Сіті Лімітс, і фестиваль з такою ж назвою є так само щорічним і проводиться восени в парку під назвою Зілкер. Але і це ще не все, крім цих дуже великих культурних заходів світового рівня, в місті постійно проводяться більш дрібні фестивалі і конкурси, в тому числі остинского фестиваль психоделіки. Існує в Остіні і чудовий оперний театр, в якому щорічно здійснюється декілька прем’єр. Є і свій симфонічний оркестр, в репертуарі якого багато різноманітних жанрів від класики до музики для сім’ї.

І ось на тлі цієї бурхливої ​​музичної життя і життя шоу-бізнесу буде розгортатися дуже заплутана історія двох пересічних в своїх вершинах любовних трикутника, що вже віщує дуже заплутану інтригу і ще більш заплутані емоційно-психологічні твісти в стосунках героїв. Фільм Пісня за піснею (2017) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Режисер: Терренс Малік
В ролях: Бенісіо Дель Торо, Бойд Холбрук, Наталі Портман, Треванте Роудс, Кейт Бланшетт, Хейлі Беннетт, Райан Гослінг, Руні Мара, Майкл Фассбендер, Каллі Ернандес

загрузка...