Фільм Питання віри (2014) дивитися онлайн в хорошій якості 720


Багато людей воліють сліпо слідувати слову релігії, а інші – жити вільно, розмірковуючи про природному становленні людства. Взагалі, віра – поняття, яке можна розглядати з різних точок зору. З-за цього поняття виникало багато воєн, багато хто просто ставали фанатиками віри, і більше нічого округ себе не помічали. У центрі сюжетної лінії картини «Питання віри», яку можна переглянути у гарному якості і в режимі онлайн – молода дівчина, яку звуть Рейчел Уітакер. Ще в школі вона помітила, що її батько не просто вірить в небеса, він просто напросто став фанатиком, і на той момент дівчина нічого не могла йому заперечити.

Але час минав, і тепер Рейчел надходить в Університет, де вперше її світогляд змінюється раз і назавжди. Поспілкувавшись з викладачем біології, головна героїня почала замислюватися про природному розвитку всього сущого. В один прекрасний день дізнається про це її батько і просто впадає в паніку. Фільм Питання віри (2014) дивитися онлайн в хорошій якості.

Адже його донька тепер замислюється про інших варіантах світобудови, а це може означати тільки одне, що Рейчел тепер здатна сперечатися! Тепер основне завдання чоловіка зробити так, щоб все повернути на свої місця. Але чи є в цьому сенс?

Режисер: Річ Крістіано
В ролях: Джордан Тровиллион, Джей Пикетт, Гаррі Андерсон, Chandler Macocha, Кларенс Гильярд мл, Барретт Карнахан, Джастін Майкл Брандт, Stephanie Shemanski, Сараб Камоо, Скотт Алан Сміт


загрузка...