Фільм Пізнати незвідане (2016) дивитися онлайн в хорошій якості 720


Кожен рік починається незмінно приносить нам нові фільми про космос, і в 2016 році порадував шанувальників жанру режисер Марк Розенберг. Його фантастичний трилер розповідає про першої марсіанської місії, кінцевою метою якої є колонізація Червоної планети в найближчому майбутньому. Щоб підготувати грунт до прильоту основний партії переселенців, першим на поверхню Марса відправляється досвідчений астронавт Вільям Стенфорд, який протягом трьох років напружено й наполегливо готувався до цього польоту. Поряд з висококласної льотною підготовкою, капітан корабля має ще й неабиякі здібності вченого, що дозволяють робити важливі наукові відкриття.

Серед багато чого іншого, йому вдалося винайти оригінальне пристрій для синтезування питної води з різних видів ґрунтів, яке буде незамінним для людини на чужій планеті. Незважаючи на виникаючі час від часу, труднощі, Вільям тримається бадьоро й оптимістично дивиться в майбутнє, адже подорож до Марса було мрією всього його життя. На борту корабля він займається повсякденною роботою астронавта, не забуваючи регулярно виходити на зв’язок з друзями та координаторами польоту. Фільм Пізнати незвідане 2016 дивитися в хорошій якості.

Однак, зовсім без проблем його подорож не обходиться, так як одного разу з-за короткого замикання відбувається поломка апарату, що синтезує воду. Герой вирішує не повідомляти про цю подію на Землю, оскільки побоюється, що в Центрі польотів вирішать раніше часу перервати його місію.

Режисер: Марк Розенберг Елайджа
В ролях: Марк Стронг, Санаа Лэтэн, Чарльз Бейкер, Андерс Даниелсен Льє, Луїза Янофски, Гаррі Л. Седдон, Лорен Рейто, Лоренцо Беронилла, Лора Чи Экобелли, Томас Ухлиарик


загрузка...