Фільм План Меггі (2015) дивитися онлайн в хорошій якості 720


Фільм «План Меггі» — лірична комедія про спроби «здати» любов назад. Меггі давно знаходиться у пошуках особистого щастя, але підходящого супутника знаходить цілком буденно і випадково. Джона описують, як хлопця мрії, тільки от від давно одружений на Жоржетте, з якою виховує двох дітей. Однак подруга Меггі, Феліція, повідомляє, що цей шлюб тримається на чесному слові, та й сам Джон через деякий час спілкування відкрито говорить про бажання розлучитися з дружиною.

У подібній ситуації для героїні все складається якнайкраще: вона отримала те, що хотіла, причому без таємних відносин, обману і всього іншого. Але через кілька тижнів Меггі стала помічати недоліки Джона, раніше зовсім не кидалися в очі. Оскільки кинути бойфренда, після того, як фактично підштовхнула його до розлучення, грубо, Меггі придумує план: «повернути» Джона Жоржетте.

Залишилося заручитися підтримкою не наймилішою на світі жінки, організувати кілька двозначних «збіг» і покластися на волю випадку… Фільм План Меггі (2015) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Ребекка Міллер
В ролях: Грета Гервіг, George Ashiotis, Білл Хейдер, Монте Грін, Тревіс Фиммел, Фреді Уолкер, Ітан Хоук, Майя Рудольф, Брендан Титли, Стівен Лін


загрузка...