загрузка...


Всі комедії, які випускає Туманний Альбіон, відрізняються своїми дивовижними особливостями. Англійці майстерно сміються над усіма громадськими вадами, і висміюють навіть самих себе. Цим проектом керував режисер Олівер Паркер, обожнює всі твори, створені Оскаром Уайльдом. У його новому проекті глядачі познайомляться з офісним клерком Еріком Скоттом, чию роль грає Роб Брайдон. Чоловік дуже важко переживає свою кризу середнього віку. Він відчуває, що його сумне життя може піти прахом в будь-яку мить, якщо він не знайде в собі сили все змінити кардинально.

Поміркувавши, невдаха прийшов до єдиного раціонального висновку — потрібно діяти. Вирішивши пуститися у всі тяжкі, герой вступив в команду з синхронного плавання, що складається виключно з чоловіків ближче до п’ятдесяти років. Всі його товариші по нещастю відчувають невдоволення власним існуванням, і мріють все змінити. Як зізнався один з персонажів, їх колектив був всього лише групою невдах середнього віку, тих, хто одягає іноді надто тугі плавки. І в цьому забавному вбранні вони активно виконують різні фігури, і роблять це максимально синхронно. Ерік, виховуючи сина підлітка, хоче стати гордістю для нащадка, і готовий прикладати для цього чимало зусиль.

Але юнак веско заперечує, що плавання з мужиками не змусить його пишатися батьком. Чи зможе герой налагодити сімейні відносини, і відчувати себе комфортно в суспільстві? Фільм Плаваючи з чоловіками 2018 дивитися в хорошій якості.

Режисер: Олівер Паркер
Актори: Шарлотта Райлі, Руперт Грейвз, Джим Картер, Натаніель Паркер, Роб Брайдон, Деніел Мейс, Джейн Хоррокс, Томас Тургус, Аділь Ахтар, Ендрю Нотт

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress