Цьому хлопцеві довелося побачити багато горя, він ріс у неблагополучній сім’ї і в ранньому віці зіткнувся з реаліями жорстокого світу. Хлопець вчився виживати захищатися і боротися за своє місце під сонцем, йому доводилося битися на їжу і дах і дуже часто такі протистояння могли мати трагічні наслідки. Він бачив, як живуть дорогі сім’ї, знав що більшість його однолітків і близько не стикаються з тими труднощами, які випали на його долю.

Головний герой фільму Плоть і кров, який можна дивитися онлайн на нашому сайті знаходився на самому «дні» і навіть не харчувався вибратися на «поверхню». Він загруз у цій безодні, оточення і умови життя в значній мірі вплинули на його світогляд і формування його особистісних якостей. На його очах творилися жахливі речі, він бачив насильство, грабунки і вбивства, і незабаром ці жахливі явища не викликали в нього жодних емоцій.

Він перетворився в бездушну, жорстокого і байдужого до всього людини. Його зовсім не цікавила власна життя і своє майбутнє. Фільм Плоть і кров (2017) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Марк Веббер
Актори: Марк Веббер, Мадлен Брюер, Guillermo Santos, Рокко Різання, Cheri Honkala

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress