Фільм Плюс один (2019) дивитися онлайн в хорошій якості 720


Не кожній людині пощастило обзавестися своєчасно другою половинкою для створення власної, благополучній сім’ї. Деякі суб’єкти марно намагаються підібрати підходящу пару, постійно стикаючись з невдачами. Вони змушені животіти в самоті, задовольняючись короткостроковими інтрижками. Часом їх охоплює незрозуміла туга. Ситуація відчутно посилюється постійними, напрягающими натяками оточуючих на необхідність поквапитися діяти в даному напрямку, оскільки час, що не піддається контролю, безповоротно витікає, і шанси знайти щастя стрімко зменшуються. Насправді домогтися успіху в пошуку обранця неймовірно складно, коли це стає першочерговим завданням.

Еліс і Бен давно втратили надію на побудову особистого щастя і переконалися в існуванні непідробної любові. Вони перестали робити спроби зав’язати корисні знайомства. Настало літо, і багато парочки проводять заплановані весілля. Фільм Плюс один (2019) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Щоб уникнути незручності при відвідуванні весільних урочистостей в самоті, хлопці домовилися грати роль закоханої парочки. Таким способом вони сподівалися усунути необхідність вислуховувати відповідні поради.

Режисер: Джефф Чан, Ендрю Раймер
В ролях: Майя Ерскін, Емма Белл, Алекс Анфанджер, Кірстен Армстронг, Джек Куейд, Ед Беглі мл, Дженніфер Бартельс, Джо Бейз, Джон Басс, Бек Беннетт


загрузка...