Фільм Плюшевий ведмедик (2018) дивитися онлайн в хорошій якості 720


30-річний Урсиньо живе разом зі своїм дідом в убогій квартирці серед глухих бразильських нетрів. У хлопця дуже замкнутий характер. Він практично ні з ким не спілкується і комплексує з-за зайвої ваги. У нього немає друзів і подруг. Урсиньо доглядає за своїм хворим дідусем і намагається влаштуватися на якусь оплачувану роботу. Дід підібрав для темношкірого товстуни ідеальний варіант – в Копакабані потрібно прибиральник приміщень. Фуртиссимо – статечний літній чоловік, у якого великий будинок і пристойний заробіток. Саме він прийняв головного героя драми «Плюшевий ведмедик» на роботу.

Фуртиссимо наказав темношкірому хлопчині почистити килим, пропилососити в кімнатах, позбутися від пилу, помити вікна, раковину і туалет. Коли багатій показував своєму новому працівнику свій будинок, то герой помітив, що на одній з кімнат висить табличка «вхід заборонено». Урсиньо виконав роботу і зазирнув у цю заборонену кімнату. Фільм Плюшевий ведмедик (2018) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Тут він побачив голого молодого чоловіка, який займається проституцією, торгує своїм тілом і користується великою популярністю серед геїв. Герой закохався в нього і кожен день став мріяти, що ляже разом з ним в одне ліжко.

Режисер: Стефані Олійник
В ролях: Рафаел Брага, Дігао Рібейро, Вілсон Рабело


загрузка...