Події цього фільму розгортаються в 1941 році, коли війна охоплювала майже весь світ, і не було ніде спокою з-за цього. Історія починається з розповіді про те, що двадцять вісім осіб, з яких більшість це новобранці, ще хлопчаки, але вже повинні захищати Батьківщину ціною власного життя. Але, як вони це можуть здійснити, якщо їх насилу прийняли в армію через відсутність у них будь-якої підготовки. Їх головнокомандувач, капітан Гундилович поняття не має, як захищатися і керувати цими людьми, але одне відомо напевно, це просто необхідно зробити, іншого виходу у них немає.

Що стосується політрука Клочкова, то у нього завдання ще більш важке і відповідальне, адже йому належить дати всім солдатам настрій, яке допомогло б їм під час бою залишитися в живих і найголовніше, перемогти свого ворога, у що б це не стало. Вселити в серця молодих людей відвагу і мужність, дати їм бойовий настрій, а також переконати в тому, що якщо вони будуть впевнені в собі, то зможуть протистояти ворожим силам і досягти необхідного результату буде дуже непросто.

Як же двом начальникам вдасться зробити подібне і тим самим підвищити шанси кожного з них на виживання в бою? Фільм Поїздка на Місяць (2018) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Хоакін Камбре
Актори: Летісія Бредис, Луїс Мачин, Анджело Муті Спінетта, Герман Палашіос, Анхела Качча Торрес

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress