Фільм По колу (2017) дивитися онлайн в хорошій якості 720


У центрі сюжет виявляється закохана пара Рорі і Сафа, які вирішують в один з вихідних днів влаштувати собі романтичну прогулянку по нічному місту. Рорі купує пляшку вина, яку вони вирішують розпити усамітнившись у місцевому парку, хлопець має намір влаштувати для подруги романтичний вечір при зірках, зізнатися дівчині в коханні і запропонувати їй вийти заміж. Однак їх романтичний вечір перериває невелика банда молодих хуліганів, на обличчях яких одягнені маски клоунів. Оточивши парочку негідники починають бити Рорі, а з останніх сил опірну Сафу вони відтягую за сусідню будівлю.

Негідники глумляться і ґвалтують дівчину, а побитий хлопець нічим не може їй допомогти. Після того як банда тікає, Рорі допомагає дівчині прийти в себе, і дістатися до їх квартири. На ранок хлопець виявляє, що дівчина не витримавши ганьби перерізала собі вени покінчив з життям. Знавіснілий від люті Рорі, вирішує зробити все, щоб помститися негідникам винним у смерті коханої. Фільм По колу (2017) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Озброївшись ломом хлопець виходить на стежку війни, він починає по одному вистежувати і вбивати бандитів, збожеволівши від люті та жаги помсти. Але вбивства не приносять йому полегшення, тепер він не зупиниться, поки не вб’є всіх винних у смерті коханої!

Режисер: Mark Garvey
Актори: Simon Cleary, Едд Гібсон, Том Джиллсон, Jasmine Knight, Alice Phillipson, David Wilson, Paul Woodcock, Andy Kingston, Kelli Watson, Larry Ploughman


загрузка...