Фільм По небу босоніж (2015) дивитися онлайн в хорошій якості 720


Найчастіше доля грає з людиною і підносить йому подарунки. Іноді вони бувають хорошими, що дозволяє відчути радість, але поряд з цим вони можуть бути неприємними, що дозволяє відчути біль і смуток. Головний герой стрічки думає, що він пізнав сенс життя і знає все про всіх. Таким чином, він стверджує, що без руда відрізнить хорошу людину від поганої. Він вважав, що все буде йти за планом, але коли зіткнувся з проблемами і крутим поворотом долі, не міг уявити, як жити далі. Не можна жити і думати, що весь світ лежить біля твоїх ніг, так як можна легко розчаруватися.

Герой знайшов любов, але варто було йому відвернутися, як він її втратив. З цього моменту його життя пішло під укіс. Він не знає, що йому робити далі і що зробити, щоб все стало на свої місця. Чи зуміє він виправити помилки і втихомирити свою впевненість? Або ж пустить на самоплив і залишиться нещасною? Адже якщо постаратися, то багато чого можна виправити і повернутися до щасливого життя, але для цього необхідно дуже багато працювати в першу чергу над собою.

Але буває і так, що з деякими ситуаціями і засмученнями необхідно лише змиритися і продовжувати жити, намагаючись не допустити помилок в майбутньому. Фільм По небу босоніж (2015) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Режисер: Султан Хажироко
В ролях: Алан Кокаев, Мілана Карагулова, Тамби Масаїв, Султан Хажироко, Валентин Камергоев, Троянда Байзулаева, Фатіма Мамаєва, Юсуп Омарів, Саті Казанова, Єфрем Амірамов


загрузка...