Хонор, Софі, Ізабелла і Пайпер є кращими подружками і не розлучаються з ранніх років. Вони щасливі і багато часу проводять разом, пускаючись в різні авантюри. Періодично вони стикаються з різними проблемами, але їм вдається вирішувати їх спільними зусиллями. По мірі того, як вони дорослішали, змінювалися і їх пріоритети. І незадовго до випуску зі школи дівчата усвідомлюють, що у них залишилися не завершені справи, з якими потрібно розібратися, як можна швидше, бажано до випускного балу. Останні тижні шкільного життя пробігають так швидко, що героїні не встигають моргнути оком, як вони вже випускниці.

І ось, будучи на заході, присвяченому закінченню навчального закладу, вони згадують про складеному ними списку незакінчених справ. Дівчатка кровно обіцяють, що з завтрашнього дня вони обов’язково розберуться отлагаемыми до цього часу турботами. Але з настанням чергового дня у них з’являються нові проблеми, і вони знову порушують дану ними обіцянку. А через деякий час доля взагалі розкидає подруг по різних сторонах країни. І вони перестають спілкуватися аж до трагічної події, що змушує їх зібратися через довгий час.

І тут дівчата знову згадують про забутий ними списку і розуміють, що в пошуках особистого щастя і матеріальних благ, вони втратили щось важливого у своєму житті… Фільм Почесний список (2018) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Елісса Даун
В ролях: Меган Рінк, Саша Пітерс, Карруче Тран, Грем Сіблі, Арден Чо, Лорен Уидман

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress