Фільм Поцілуй мене (2011) дивитися онлайн в хорошій якості 720


Мія і Тім — ідеальна пара, і вони готуються до весілля. Заради щасливого шлюбу наречена готова навіки замкнути свої сексуальні таємниці в сімейний шафа зі скелетами. Незадовго до щасливої події дівчина відправляється на день народження до батька, який розлучився з її матір’ю і готовий створити нову сім’ю. Зведена сестра Мії, чуттєва блакитноока Фріда, справляє на героїню глибоке враження. Різні долі, несхожі виховання, різні інтереси; Фріда відкрита лесбіянка, Мію і тягне до жінок, і до чоловіків.

Але чим довше дівчата спілкуються, тим більше розуміють, що виникло між ними почуття — не просто дружба. Повернувшись з поїздки в заміський будинок, обидві героїні не знаходять собі місця. Фільм Поцілуй мене (2011) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Не в силах опиратися охопила її емоціям, Мія вирішує повернути кільце Тіму і відкласти весілля, щоб з головою зануритися в нові, незнайомі почуття. Батьки дівчат готові підтримати їх вибір, але чи Мія і Фріда щасливі?

Режисер: Олександра Тереза Кейнинг
В ролях: Рут Вега Фернандез, Лів Мяенес, Крістер Хенрікссон, Лена Ендре, Йоаким Наттерквист, Жозефіна Тенгблад, Томас Льюнгман, Бьерн Чьелльман, Жан Голдрінг, Ганна Нюгрен


загрузка...