Фільм Поцілувати Кендіс (2017) дивитися онлайн в хорошій якості 720


Героїня драматичного фільму «Поцілувати Кендіс онлайн», сімнадцятирічна дівчина, мріє вирватися з нудного провінційного містечка, життя в якому так одноманітна і безперспективна! Але здійснити свої бажання Кендіс поки не може, бо знаходить розраду у фантазіях про справжнє, яскраве життя. Раптово в її розмірений існування з’являється просвіт, — вона знайомиться з хлопцем, який навіть в провінції може вести зовсім інший, незрозумілий поки дівчині життя. Він і дає їй можливість відчути, наскільки різноманітним може бути світ!

Новий знайомий вводить її в свою компанію, і Кендіс відразу розуміє, що люди, з якими спілкується її хлопець, займаються не зовсім законними справами. Однак відмовитися від нового образу життя вона вже не в змозі! Навіть відчуття можливої небезпеки не утримує дівчину від небезпечних зв’язків.

Між тим відчуття насувається біди оточує її все більш явно, не даючи сподіватися на благополучний результат… Фільм Поцілувати Кендіс (2017) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Аоайф Макардл
В ролях: Енн Скеллі, Райан Лінкольн, Конолл Кітінг, Джон Лінч, Райан МакПарланд, Кейтриона Енніс


загрузка...