«Подалі від тебе» — комедійний фільм про взаємини сестер – серйозної брюнетки і легковажною блондинки. Роуз і Меггі Фаллер – рідні сестри, не схожі характером і способом життя. Старша – нудна інтелектуалка і успішний адвокат, а молодша – безробітна і безтурботна любителька повеселитися. Відчуваючи свою відповідальність, Роуз постійно піклується про невдаху, допомагаючи Меггі виплутуватися з нескінченних проблем. Коли зла мачуха, обурений черговою витівкою безбашенної падчерки, виганяє Меггі з дому, старша сестра благородно надає їй кров.

Замість подяки безрозсудна дівчина робить нову дурість – бездумно спокушає потенційного хлопця Роуз. Після цього вчинку безмежне терпіння адвокатеси лопається, і підступна спокусниця виявляється на вулиці. Фільм Подалі від тебе (2005) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Посварившись з найближчою ріднею, Меггі відправляється шукати притулок у Флориду, до незнайомої, але щедрою бабусі Елі, часто радує онучок грошовими переказами. Знайомство з бабусею несподіваною змінює безтурботне життя героїні.

Режисер: Кертіс Хенсон
В ролях: Кемерон Діаз, Тоні Коллетт, Марк Фойерстин, Ширлі МакЛейн, Річард Берджі, Кендіс Аззара, Кен Ховард, Брук Сміт, Джеррі Едлер, Франсін Бірс

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress