Основна сюжетна лінія фільму розгортається в кінці сорокових років минулого століття. Це було важке і складне репресивне час, коли невинних людей безжально відправляли на каторжні посилання, або просто піддавали неминучою і жорстокої смерті на очах рідних і близьких. Великий Сталін на той момент святкував свій сімдесятий день народження, а на території Казахстану військові сили проводили небезпечні випробування атомної бомби — першої в Радянському Союзі.

Головний герой історії, є колійним обхідником, випадково знаходить маленького хлопчика, який в майже непритомному і виснаженому стані перебував серед купи трупів, гниючих всередині розбитого залізничного складу. Чоловік приймає рішення забрати беззахисну дитину з собою, але малюк весь час проситься до мами і тата, не знаючи, що їх вже немає в живих. Незабаром йому належить прийняти участь у святкуванні, яке влаштовувалось на честь сталінського сімдесятиріччя. Нарівні з іншими запрошеними дітками дитина готує творчий номер, виконуючи пісеньку. Фільм Подарунок Сталіну 2008 дивитися в хорошій якості HD 720p.

Під час свого подарункового виступу він благає старого вождя повернути йому його батьків. Подібний вчинок викликає гнів у відбіркової комісії, але як поставиться до цієї дитячої благанні сам Йосип Сталін?

Режисер: Рустем Абдрашев
В ролях: Нуржуман Ихтымбаев, Бахтіяр Шкіра, Катерина Реднікова, Дален Шантемиров, Олександр Баширов, Касим Жакибаев, Асель Садвакасова, Сергій Юрський, Ерболат Тогузаков

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress