Кожна людина знає про те, що під час Великої Вітчизняної війни людям довелося перенести страшні випробування, які на жаль, торкнулися і дітей. Про той час складно згадувати без здригання, так як загинула величезна кількість дорослих і дітей і при цьому вони були ні в чому невинні. Кожен, хто мав відношення до євреїв, був знищений. Дану расу просто ненавиділи, вважаючи, що її варто винищити під корінь. У фільмі Подорож Фанні, ви познайомитеся з групою дітей, які змушені рятуватися від репресій і німецьких загарбників.

Але навіть діти не готові здаватися ворогові, вони до останнього будуть боротися за своє життя, яка їм дорога. Група єврейських дітей змушена була втекти, щоб сховатися від німців, які окупували Францію. Ця історія є справжньою, вона повідає про реальну дівчинці Фанні. Цією малятку було всього дванадцять, але вже тоді її мати вирішила кинути. Фанні залишається під опікою спеціального пансіонату, але дівчинка робить з звідти втечу разом зі своїми молодшими сестричками. Разом з Жоржеттою і Ерікою, дівчинка бере ще кілька підлітків євреїв, так як її змушувала ситуація. Цим втікачам намагаються допомагати дорослі, правда не всі готові були так ризикувати.

Діти ховаються від переслідування і розстрілу, в той же час хлопці і уявити не можуть куди вони біжать. Чи вдалося головній героїні і її сестричкам вижити в цих суворих випробуваннях війни? Фільм Подорож Фанні (2016) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Лола Дуайон
В ролях: Юліана Lepoureau, Сесіль Де Франс, Мелоні Леван, Райан Броди, Ігор ван Дессла, Стефан Де Гродт, Анейс Меерінгер, Леон Souchaud, Fantine Harduin, Лу Ламбрехт

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress