Фільм Подорож Гектора в пошуках щастя (2014) дивитися онлайн в хорошій якості 720


Гектор працює психологом, щодня допомагаючи людям справлятися з власними проблемами. Пацієнти запитують, як знайти справжнє щастя, а доктор, роздаючи поради, самостійно не може відповісти на це питання, адже у всіх різне поняття подібних цінностей. Будучи ексцентричним людиною, Гектор вирішує все кинути і відправитися в подорож у пошуках відповіді на головне питання. Шлях він почав з вивчення Китаю, а далі став осягати нові країни. У незвіданій точці земної кулі його цікавив менталітет жителів і їх традиції, але основне завдання він виконати так і не міг. Головний герой постійно телефонує жінці, до якої не прагнути потрапити.

Йому довелося зустріти колишню супутницю – нині щасливий у шлюбі. Лише в момент зустрічі він зрозумів, що важливо відчувати себе щасливим, а не задаватися метою знайти його. Ймовірно, він завжди був таким, просто не замислювався ретельніше. Не варто кидатися у вир з головою і їхати з рідного дому, щоб зрозуміти настільки прості речі. Фільм Подорож Гектора в пошуках щастя (2014) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Зате Гектор знайшов безліч знайомих, набрався приємних вражень, і його колекція спогадів поповнилася вагомим багажем. Може тепер його особисте життя налагодиться, і він зуміє давати клієнтам поради, перевірені досвідом?

Режисер: Пітер Челсом
В ролях: Саймон Пегг, Тоні Коллетт, Розамунд Пайк, Стеллан Скарсгард, Жан Рено, Крістофер Пламмер, Трейсі Енн Оберман, Вероніка Феррес, Баррі Атсма, Мінг Жао


загрузка...