Фільм Поганий Бен — Ефект Мандели (2018) дивитися онлайн в хорошій якості 720


Ефектом Мандели називається стан, при якому у людини виникають спогади, які суперечать реальному стану справ. Саме з таким явищем стикається головний герой фільму. Том Райлі все життя мріяв розбагатіти. Для цього він вибирає досить легкий шлях з купівлею-продажем нерухомості. Йому залишилося тільки відшукати підходящий об’єкт для укладання угоди. І такий варіант знаходиться порівняно швидко. З молотка за мінімальну ціну йде шикарний особняк, який Тому тут же купує, витративши свої скромні заощадження. Ставши власником будинку, він переїжджає туди, щоб підготувати його до чергової продажу, але вже за великі гроші.

Тому дивує той факт, що колишні господарі, з’їхавши, залишили в кімнатах свої особисті речі. Крім того, він знаходить тут безліч відеокамер, які чудово працюють. А незабаром навколо нового власника будинку починають відбуватися дивні події, які ніяк не піддаються поясненню.

Райлі здається, що цей будинок йому дуже знайомий, і він вже не раз був тут. Але коли? Невже в паралельної реальності? Фільм Поганий Бен — Ефект Мандели (2018) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Девід Леві Гай
В ролях: Чарлі Хофхаймер, Алекса Палладіно, Робін Лорд Тейлор, Тім Ренсом, Кларк Пітерс, Мадлен МакГроу


загрузка...