загрузка...


Терренс МакДонах досить цікавий і привабливий чоловік, який звик всього домагатися в цьому житті сам. Він працює звичайним поліцейським і проживає в Новому Орлеані. Він настільки сміливий і рішучий чоловік, що завжди рухається вперед до поставленої мети. Через відповідальний підхід до своєї роботи до нього з повагою і розумінням ставляться начальство і всі колеги. Терренс народився і виріс в Новому Орлеані, тут же він і працює. Але ніхто і припустити не міг, що той самий поліцейський, з якого всі беруть приклад. Виявилося, що він такий простий, яким хотів здаватися.

Щодня стають відомі подробиці про його зовсім інше життя. Виявляється крім роботи він в поліції, він займається поширенням наркотиків і крадіжками. Крім цього з’ясувалося, що він помічений у вживанні наркотиків. Крім цього, йому цікаво все, що пов’язано з сексом і азартними іграми. І ось трапляється так, що МакДонаху доводиться взятися за нову справу, в місті сталося страшне вбивство кількох емігрантів з сенегаллії.

Природно справа виявляється досить складним і заплутаним. Лейтенанту доведеться тепер вибирати між своїми звичками і новим завданням. Фільм Поганий лейтенант (2009) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Вернер Герцог
Актори: Ніколас Кейдж, Єва Мендес, Вел Кілмер, Иксзибит, Файруза Балк, Шон Хетосі, Дженніфер Кулідж, Том Бауер, Вонді Куртіс-Хол, Бред Дуріф

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress