Фільм Поки ми тут (2017) дивитися онлайн в хорошій якості 720


Є одне сімейство, переживає чимало проблем. Нарумі Касэ, після явної недомовленості з лікарем, забирає свого чоловіка з-під його опіки. Він став дуже дивним, відчуженим, немов зовсім іншою людиною. Непомітний, спокійний і дезорієнтований. Це виразно ненормально і явно лікування, змінило чоловіка. У цьому ще належить розібратися, але справ буде повно і без сімейних негараздів. Зовсім нещодавно, відбулося дивне і досить гучне вбивство. Жорстока смерть забрала одну сім’ю, а головною підозрюваною стала дочка вбитих. Всі докази, приводять до логічного висновку її провини, але занадто вже все просто в цій справі.

Репортер Сакурай, планує написати про цей інцидент, але для початку, хоче провести власне розслідування. Там він і зустрічає дивного на поведінку чоловіка, який шукають винуватця злочину. Це їх об’єднує в свого роду компанію, яка розслідує злочин. Чим далі вони будуть заходити у своїх пошуках, тим більше буде дивацтв на шляху. Перша проблема, це власний контакт їх між собою.

Занадто вони різні, але навіть це померкне на тлі майбутніх подій, явно несподіваних і важких. Кожен опинився в цьому місці, явно не просто так. Фільм Поки ми тут (2017) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Кійосі Куросава
Актори: Масамі Нагасава, Рюхей Мацуда, Хірокі Хасегава, Масахіро Хигасидэ, Кеко Коїдзумі, Кадзуя Кодзіма, Ацуко Маеда, Кен Мицуиси, Синносукэ Мицусима, Такасі Сасано


загрузка...