Головні герої історії — це дві цілком протилежні один одному людини, опинилися в одній лікарняній палаті. Лікарі виявили у них серйозну хворобу і, за їх прогнозами, жити залишилося недовго. Один з чоловіків — мільярдер, який не має наміру відмовлятися від наявних можливостей. Він воліє жити розкішним життям і ніколи не думав про швидкої смерті. Інший герой є звичайним автомеханіком і веде скромне існування. І ось, мільярдер заявляє, що хоче життя прожити бурхливо, здійснити те, про що завжди мріяв. Він склав якийсь список, згідно з яким хоче діяти.

Чоловік запросив друга по нещастю приєднатися до його задуму і розділити заповітну мрію. Автомеханік впевнений, що це нерозумно, тим не менш, погоджується на небезпечну авантюру. Адже вони обидва усвідомлюють, що, в положенні, що створилося немає іншого виходу. Отже, головних героїв чекають божевільні пригоди і несподіванки. Їм належить пройти щось, що ніколи не приходило в голову за все життя. Але, чи зможуть вони перенести все, з урахуванням такого сумного становища?

Адже треба встигнути насолодитися яскравим життям і непередбачуваними моментами, поки вони ще тут, на землі… Фільм Поки не зіграв у ящик (2007) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Роб Райнер
В ролях: Джек Ніколсон, Морган Фріман, Шон Хейс, Беверлі Тодд, Роб Морроу, Альфонсо Фріман, Роуена Кінг, Эннтон Беррі мл, Верда Бріджес, Дестіні Браунридж

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress