Люсі займає одну з посад на станції електропоїздів в Чикаго. Вона проводить багато часу на роботі, вважаючи, що в її житті є тільки 2 основних цілей. Одна з них зводиться до того, щоб привернути до себе увагу незнайомого привабливого чоловіка. Кожен день вона бачить, як він користується послугами громадського транспорту. Друга ж мрія зводиться до того, щоб відправитися вивчати нові землі, але в першу чергу відвідати Флоренцію. На диво дівчини, її перше бажання стало збуватися. Тільки коли з нею заговорив таємний коханий, вона сильно злякалася.

Її тіло скував ступор, не даючи можливостей зачарувати нового знайомого. Доля вирішує подарувати їй ще один шанс. На Люсі напали злодії, але прекрасний незнайомець опинився поруч і зміг допомогти їй з ними розібратися. Правда, все, що відбувається призвело до того, що хлопець сильно вдарився головою і втратив свідомість. В результаті його доставили в лікарню. Вердикт лікарів був такий-тимчасовий провал в пам’яті. Люсі не стала кидати його в біді, та ще й скористалася ситуацією на свою користь.

Коли коханий прокинувся, вона заявила, що є його дівчиною. З цього моменту вона стала відігравати особливу роль, навіть не думаючи про те, що буде, коли про обман стане відомо. Фільм Поки ти спав (1995) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Режисер: Джон Тертелтауб
В ролях: Еллі Уокер, Білл Пуллмэн, Сандра Буллок, Пітер Бойл, Майкл Рісполі, Пітер Гэллагер, Глинис Джонс, Микол Меркурио, Джейсон Бернард, Джек Уорден

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress