Драматична картина, яка розповість про нелегку долю головного героя. Він був майором в індійській армії і служив у загоні саперів. Його можна охарактеризувати, як відчайдушну людину, яка щодня ризикує власним життям. Щодня він відправляється на нове завдання, де повинен за лічені хвилини знешкодити вибуховий пристрій, при цьому у нього зовсім немає часу думати про власне життя. Саме такий життєвий підхід дозволяє йому в будь-якій ситуації зберігати здоровий глузд. Герой не раз міг загинути, але примудрявся зберегти своє життя завдяки тверезості розуму.

Якось раз він рятує репортера, яка, трохи було, не потонула, в метушні він забуває у дівчини свою куртку. Дівчина виявляється дуже допитливою, вона знаходить в куртці героя щоденник, в якому він описує своє життя, всі свої випробування і позбавлення. Його життя завжди була складна, але при цьому в ній знаходився час для щасливих моментів. Фільм Поки я живий (2012) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

З написаного в щоденнику, дівчина дізнається про кохану героя, яка завжди близька до його серця і про клятву, яку він дав. Герой анітрохи не шкодує про втрачений, він щасливий від того, що його життя наповнене радісними моментами.

Режисер: Яш Чопра
В ролях: Анушка Шарму, Шах Рукх Кхан, Катріна Кэйф, Анупам Кхер, Ріші Капур, Жасмин Жардо, Лі Ніколас Харріс, Джулія Ст. Джон, Ниту Сінгх, Ендрю Бикнелл

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress