Покладіться на Піта онлайн — історія про сім’ю, якій довелося пройти складні випробування в житті. Головний герой Чарлі, народився в родині, яка не могла похвалитися великим достатком. Батько і мати ледве зводили кінці з кінцями, не економили абсолютно на всьому. Але грошей все одно не вистачало. Батьки розуміли, що вони не можуть забезпечити сина всім, що йому треба, що йому хочеться, і це їх дуже засмучувало. Але на жаль, 15-річний підліток не зовсім розумів які труднощі в житті батьків, і що вони не можуть дозволити йому все, що він хоче.

З одного боку хлопець розумів, що його батько дуже багато трудиться, працюючи вантажником у порту. Але з іншого боку постійно знущанням його однолітків, не давали йому жити спокійно, все тому, що але досить багатий. Підліток батьки не могли знайти спільну мову, і тоді глава сімейства вирішив піти на Великий ризик заради того щоб сім’я могла жити краще. Для того щоб поліпшити фінансовий стан своєї родини, батько вирішує переїхати в інше місто. Фільм Покладіться на Піта (2018) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Але до його превеликий жаль, там не вдається заробити більше грошей, і вся сім’я залишається рівно в такому ж становищі, як і було. І стільки Чарлі переїзд пішов на користь, тому що він знайшов собі нового друга.

Режисер: Ендрю Хей
В ролях: Хлоя Севіньї, Тревіс Фиммел, Стів Зан, Стів Бушемі, Емі Самець, Чарлі Палмер, Томас Манн, Елісон Елліотт, Льюїс Пуллман, Rachael Perrell Fosket

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress