Соціальна драма розповідає історію про людей, так званого Покоління Ікс, це звичайні люди, які дуже сильно заплуталися в проблемах свого середнього віку. Одного разу настав переломний день, День зустрічі випускників, на якому вони зібралися всі разом. І ось коли покоління ікс віддалося ностальгії за минулими часами, вони стали розуміти, що їх нинішнє життя далеко не така і жахлива, як вони вважали весь цей час. Майбутнє зустріло людей серйозними змінами в самій людській расі. Деякі люди стали народжуватися з надздібностями, лякаючими і відштовхуючими оточуючих.

Дорослі мутанти, знають, наскільки непросто справлятися з тиском навіть зміцнілим умам, не кажучи вже про дітей, підлітків збирають в одному місці, щоб навчати їх пристосовуватися, контролювати силу і використовувати її на благо. Серед «родичів» молоді герої можуть відчувати себе більш спокійно і безпечно. Емма Фрост перестала бути лиходійкою і направила знання на допомогу підопічним. Тут живуть: Джубили, яка може генерувати плазмоїд, вибухають за її бажанням; Анджело Еспіноса здатний розтягуватися і має додаткову площу шкіри, М, володіє купою «апгрейдів»: здатність до польотів, телепатія, фізична сила, і інші. Фільм Покоління Ікс (2018) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Дозріваюче покоління ікс, що заплуталися в питаннях середнього віку люди, мають намір спільно на зустріч випускників. Ностальгуючи за колишніми моментами, вони розуміють, що їх справжнє життя не так вже й погано, як уявлялося з першого погляду.

Режисер: Пітер Скіллмен Одіорн
Актори: Ніккі Вілан,, Колін Еглсфілд, Семмі Ханратті, Джейсон Грей-Стенфорд, Джош Кук, Брі Блер, Ронні Джин Блевінс, Тіна Паркер, Бенджамін Кінг, Елізабет Джейн

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress