Полетт — це певний образ шкідливої баби, з якою напевно зустрічався кожен. У старенької дуже складний характер, воно нескінченно сваритися і свариться зі своїми сусідами (бачте вони весь час шумлять). Вона ненавидить навіть власного онука! Вона називає його «Черниш», так як її зятем є чорношкірий поліцейський (його вона теж ненавидить і називає Обамою). Але тут у старої починається смуга невдач. Як виявилося, у неї дуже багато боргів і спеціальні служби вже почали списувати її речі, техніку, загалом все майно за борги. І тут Полетт приймає дуже несподіване і ризикове рішення — вона прямує до наркодилеру.

Сказала, йому прямо в лоб що хоче працювати в цьому бізнесі. Природно, наркодилери були «м’яко кажучи» здивовані такою заявою. Але, тим не менш, її приймають на роботу, адже важко знайти продавця наркотиками в особі бабусі. І їм не довелося шкодувати! Адже всього через один місяць наша старенька стає найбільшим дилером на районі! На цьому вона не зупиняється, вона стає все більш значущою персоною в цьому бізнесі.

Її все вдається, вона процвітає, розплатилася з боргами, стала дуже багатою. Але вона не може спокійно насолоджуватися своїм щастям з-за сусідів, зятя, подруг і бандитів. Фільм Полетта 2012 дивитися в хорошій якості HD 720p.

Режисер: Жером Енріко
В ролях: Бернадетт Лафон, Кармен Маура, Домінік Лаванан, Франсуаз Бертен, Андре Пенверн, Ісмаель Драмі, Жан-Батист Анумон, Аксель Лафон, Пако Бублар, Махмаду Кулібалі

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress