Мелодраматична кінострічка «Політ додому» розповідає історію молодого чоловіка на ім’я Колін, який всіма силами намагається влаштувати своє життя. Головний герой фільму досить успішний, він співробітник величезної корпорації, і знаходиться на хорошому рахунку у начальства, йому довіряють укладати багатомільйонні угоди з багатими, владними партнерами. Одним з таких стає арабський шейх, в разі успішної угоди з яким, Колін може пристойно розбагатіти. Заповзятливий герой кінострічки починає шукати підходи до нового клієнта, він намагається зробити все можливе, щоб не втратити шейха.

Для цього вирішує ретельно вивчити життя, яким живе потенційний клієнт. Трохи поспостерігавши за шейхом, хлопець дізнається, що у клієнта величезна любов до голубів, він колекціонує різні породи, не шкодуючи ніяких грошей на своє захоплення. Зараз шейх бажає роздобути чергову птицю, яка стала чемпіоном у своєму роді, але господарі голуба навідріз відмовляються продавати вихованця.

Колін, вирішує втрутитися, і пропонує шейху свою допомогу в отриманні заповітної птиці, при цьому укладає з ним угоду. Фільм Політ додому (2014) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Домінік Дерюддер
В ролях: Джеймі Дорнан, Ентоні Хед, Макс Пиркис, Нуман Акар, Шерон Мофан, Алі Сулиман, Шарлотта Де-Брейне, Ян Деклер, Мітчелл Маллен, Гені Бервутс

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress