загрузка...


Любов-незвичайне почуття, що не знає кордонів, що не визнає вікових або соціальних відмінностей. Вона може назавжди поєднати долі абсолютно різних людей, на перший погляд здаються несумісними, не підходять один одному за багатьма параметрами. Войтек народився в небагатому сімействі, тому для отримання невеликого заробітку змушений щодня працювати на полуничних полях. Дана робота є сезонною і дуже трудомісткою, але хлопець змушений працювати звичайним збирала полуниці, щоб трохи поліпшити фінансове становище сім’ї і батькам допомогти подолати важкі часи.

Одного разу посеред оброблюваного поля він зустрівся з чарівною дівчиною-блондинкою і безтямно закохався. Чарівна незнайомка припадала рідною дочкою багатому фермеру. Спочатку молоді люди відчули просту симпатію, поступово перероджується в бажання налагодити більш близькі стосунки. Соціальна різниця створювала величезні проблеми, не дозволяючи юним закоханим спокійно насолоджуватися теплими почуттями.

Їх взаємини стають приводом для виникнення в сім’ях конфліктних ситуацій. Батьки намагаються запобігти розвитку забороненого роману. Фільм Полуничні поля (2017) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Віктор Ерікссон
В ролях: Nelly Axelsson, Ola Cywka, Stanislaw Cywka, Jan Dravnel, Åsa Håkansson Strömberg, Johannes Jaeschke, Jake Jedrzejewski, Юлія Київська, Матеуш Крол, Ninni Lidström

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress