Багато дітей відомих батьків іноді поводяться неналежним чином. У дочки сенатора Аннабель Тілман вкрай норовливий характер. Батьки приймають рішення відправити дівчину на навчання в католицьку школу, де дуже суворі правила розпорядку дня. За поведінкою Аннабель повинна спостерігати молода вчителька літератури Симона Бредлі. У дівчини з’явилися подруги — Кет, Крістен і Колінс. Але найбільше їй подобається проводити час з Сімоною. Тілман дуже цікава ця молода жінка.

Вчителька теж починає розуміти, що їй теж подобається внутрішній світ Аннабель. За зовнішньою відчайдушністю ховається легко вразлива душа дівчини. Симона раптом розуміє, що закохалася в свою ученицю. Аннабель відповідає їй взаємністю. Між ними виникає заборонена пристрасть, якої неможливо противитися. Фільм Полюбити Аннабель (2006) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Про це досить скоро дізнається директор школи. Розпуста, та ще в католицькій школі. Симону заарештовують за розбещення неповнолітньої. Аннабель нестямі від горя.

Режисер: Кетерін Брукс
В ролях: Ерін Келлі, Дайан Гэйдри, Лаура Брекенрідж, Мішель Хорн, Гастин Фудикар, Илен Графф, Кевін Маккарті, Маркус Флэнеган, Карен Телиха, Марла Мейплс

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress