загрузка...


Героїня фільму Ганна потрапила за ґрати після того, як був спійманий поліцією за водіння автомобіля в нетверезому вигляді. Суд покарав її трьома місяцями ув’язнення. Уникнути покарання не вдалося, і дівчині довелося відправитися у в’язницю. Але і погане, і хороше в житті має звичку закінчуватися. Закінчилися і відведені Ганні на виправлення три місяці. Дівчина виходить на свободу, але абсолютно не уявляє, чим вона тепер буде займатися. У неї немає ні стабільної роботи, ні заощаджень, ні планів на майбутнє. Але, як виявляється, світ не без добрих людей.

Ще зі школи Ганни залишилася подруга Ель, яка на цей раз простягнула героїні руку допомоги. Дізнавшись про її незавидному положенні, Ель допомагає їй встати на ноги і знову зажити цілком щасливим життям. Здавалося б, можна жити і радіти тому, що тобі так пощастило з подругою, не здатної кинути в скрутну хвилину.

Але дуже швидко виявляється, що Ель діяла не так вже й безкорисливо. І Анна – всього лише головний інструмент для здійснення її підступних планів. Фільм Помста падчерки 2018 дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Ентоні Лефресн
В ролях: Джессіка Сайпос, Сьєрра Вулдрідж, Лінден Ешбі, Стів Лав, Клер Ранкін, Селін Філіон

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress