Фільм Помститися ублюдку (2015) дивитися онлайн в хорошій якості 720


Головна героїня фільму «Помститися ублюдку» зіткнулася відразу з декількома складними випробуваннями. Перше, що її потрясло, — це втрата роботи. Людина не може відчувати себе комфортно без засобів до існування. Потім з-за серйозної сварки коханий дівчини кидає її. Можливо, йому не сподобалося те, що вона сиділа вдома і не приносила дохід. Рейчел була сильно пригнічена і стривожена. Щоб заспокоїтися і прийти в себе, вона їде погостювати до бабусі. Однак, прибувши на місце, героїня дізнається про те, що якийсь негідник пограбував її бабулю на велику суму. Рейчел настільки розгнівалася, що вирішила помститися шахраєві.

Вона не змогла залишитися осторонь, коли її близька людина страждає від несправедливості. Рейчел вирішила виїхати до улюбленої бабусі, щоб трохи заспокоїтися, зібратися з думками і зализати рани. Ось тільки втекти від усіх проблем у героїні не виходить. Приїхавши до бабусі, Рейчел незабаром зіткнулася з не меншими неприємностями, ніж ті, які були у неї вдома. З’ясовується, що її кохана і дорога бабуся вже давно потрапила під вплив молодого шахрая, через якого вона втратила всі свої заощадження.

Дізнавшись про це, Рейчел вирішує в щоб те не стало помститися ублюдку. Заради досягнення цієї мети вона готова піти на все… Фільм Помститися ублюдку (2015) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Лолад-Томпсон
В ролях: Еллі Вільямс, Роберт Нотман, Лолад-Томпсон, Ліам Мерфі, Дейв Браун, Ненсі Пах


загрузка...