Ексцентричний хлопець катається на серфінгу по високих хвилях. Любитель адреналіну знаходиться на пляжі зовсім один. Забравшись на високий обрив, любитель гострих відчуттів зривається і падає вниз. В результаті екстремал отримує сильні травми, через які втрачає можливість пересуватися. Поодинці боротися з природою за власне життя стає для хлопця досить складним завданням. Ночі несуть за собою холод і різних хижаків, а вдень сходить палюче сонце, з-за якого цілком можна потрапити під сонячний удар.

Кожну добу імпульсивному юнакові доводиться боротися з силами природи за власне благополуччя. Чи вдасться потерпілому вибратися з подібної ситуації і вижити, залишається лише здогадуватися… Фільм Поодинці (2018) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Після падіння з обриву на пустельному пляжі, серйозно поранений серфер починає самотню боротьбу, щоб вижити всупереч нещадної природі.

Режисер: Hugo Stuven
Актори: Ален Ернандес, Аура Гаррідо, Бен Темпле, Летісія Еталу, Alvaro Vizcaino, Francisco Javier Bolea Fernndez, Alessandro Bandello, Renzo Murias Ayuso

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress