На дворі 1941-ий рік. В числі багатьох інших жителів Латвії, сімейство Ліни потрапляє під депортацію. У вантажному вагоні швидкого поїзда дівчинка з братом і матір’ю прямує до Сибіру. Поїздка складається досить важко, так як у вагоні відсутні вікна, та які-небудь зручності. В антисанітарних умовах депортовані направляються в «Нове» життя. Доброта і розуміння наглядачів залишає бажати кращого. Під час незабутньої поїздки героїня фільму «попіл в снігу» знайомиться з ексцентричним Андрюсом. Між пасажирами виникають романтичні стосунки і зароджується любов, яка здатна пройти випробування жорстокого часу.

Чи зуміють «новоспечені» закохані пройти всі випробування і залишитися разом, залишається лише здогадуватися… Її звуть Ліна Вілкас і вона починаюча художниця. Багато випробувань підсунула їй доля-лиходійка. Фільм Попіл снігу (2018) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

У трудовому таборі їй доводиться працювати на рівні з дорослими чоловіками. Її заповітна мета-це відправити послання за допомогою образотворчого мистецтва своєму батькові, який знаходиться в ув’язненні.

Режисер: Маріус А. Маркевичус
Актори: Бел Паулі, Джеймс Космо, Софі Куксон, Тімоті Іннес, Мартін Вальстрем, Петер Францен, Джона Хауер-Кінг, Ліза Ловен Конгслі, Сем Хезелдайн, Ієва Андреевайте

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress