Після смерті матері, управління сімейним бізнесом перейшло її дочки Каре. Дівчина хоче, щоб їх підприємство з виробництва джему не припиняло роботу, але не має для цього достатніх коштів із-за непередбачених витрат. Вона вирушила в Нью-Йорк, щоб знайти спонсора, який повірить у проект з виготовлення натуральних цукерок, захоче вкласти в це фінанси. Така людина є. Тільки він готовий допомогти Каре, за умови встановлення нових сучасних машин, звільнення частини працівників, що героїні робити не хочеться.

Після свят їй доведеться озвучити рішення. А це зробити не просто. Кара знаходиться в скрутному становищі, і врятувати її може тільки різдвяне диво. Дівчина вирішила відправитися на кілька днів додому. Але їй довелося застрягти в аеропорту через сильний снігопад. Фільм Пора повернутися додому на Різдво (2018) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Чекаючи свій рейс, Кара познайомилася з кантрі-співаком, який був родом з її місць. Йому також знадобилося злітати на малу батьківщину, щоб з родиною відсвяткувати Різдво.

Режисер: Девід Віннінг
В ролях: Меган Парк, Пол Макджилліон, Сьюзен Хоган, Джош Хендерсон, Люсі Гест, Ліндсей Максвелл, Том Макбет, Долорес Дрейк, Ерік Кінлісайд, Енід-Рей Адамс

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress