Фільм Пора в рай (2017) дивитися онлайн в хорошій якості 720


Зріла жінка своє життя давно пов’язала з непростою і дуже гуманною професією. Вона працює медсестрою в особливому місці – будинку для престарілих, одиноких людей, які опинилися на порозі смерті. Досвідчена медична працівниця доглядає за пацієнтами, які потребують спеціального догляду і простому, доброму поводженні. В обов’язки добросердій жінки входить моральна підтримка людей похилого віку, життя яких підійшла до рубежу. Вона намагається своїх підопічних підготувати до гідного завершення тривалого життєвого шляху, насиченого різноманітними подіями, що залишилися в далекому минулому.

Черговим пацієнтом професійної доглядальниці стає літній чоловік, який виявився вельми неординарною людиною, що має своєрідні, незвичайні життєві погляди. Спілкування з мудрим старим, що побачив безліч цікавих, значущих речей, стає справжньою школою для медсестри. Цікаві, змістовні бесіди приносять задоволення співрозмовникам і дозволяють немолодій жінці почерпнути дуже багато корисного для себе. Фільм Пора в рай (2017) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Про деякі сторони життя вона не підозрювала, лише сторонній погляд допоміг знайти багато нового в звичних, буденних речах, зрозуміти їх справжню цінність.

Режисер: Крейг МакМахон
В ролях: Shari K. Green, Грег Лутс, Julie Van Lith, John Paquette, Gary Herkimer, Barbara McBain, Tim Helmstadter, Bill Wetherill, Надін Джексон


загрузка...