Фільм Посудина (2016) дивитися онлайн в хорошій якості 720


Після трагедії в маленькому приморському селищі життя змінила свій хід. Жінки вирішили більше не народжувати синів і дочок; стали завжди носити тільки чорне. Молоді неодружені чоловіки йдуть в місто, щоб знайти нове життя. Друг Лео, Габріель, вже виїхав. Падре радить юнакові взяти з нього приклад і не позбавляти себе майбутнього. Священик навіть пригледів для матері молодої людини притулок у своїх родичів. Але Леонардо не хоче покидати рідний край тільки тому, що недавно стихія забрала життя дітей цілого класу.

Ця земля красива, а шрами поступово затягуються, якщо досить сильно любити життя. До того ж на похмурому березі живе чорнява красуня Сурая. Цю жінку Леонардо щиро любить, але все ніяк не може зізнатися в своїх почуттях. Іноді чоловік бачить страшні сни і чомусь відчуває провину через загиблих школярів. Найбільше героя гризе вина тому, що сам залишився живим. Разом з затонулими дітьми загинув і чоловік Сура. Але красуня не звинувачує в свою втрату нікого, крім Бога. Як і інші мешканки містечка, вона втрачає віру. Через видінь, які іноді бачить Лео, всі вважають його божим знаком. Що несе в собі це таємниче послання, ніхто поки не знає. Коли з горем стає неможливо миритися, юні і найстійкіші мешканки узбережжя починають відроджуватися до життя.

Герой запрошує дівчину своєї мрії на побачення. Між ними зароджується любов, яка дратує озлоблених мешканців села. Юнак зустрічає нерозуміння навіть з боку рідної матері. Фільм Посудина (2016) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Хуліо Квінтана
Актори: Лукас Квінтана, Мартін Шин, Жаклін Дюпре, Аріс Мехіас, Хірам Дельгадо, Хорхе Луїс Рамос, Меріен Пейбон, Еліа Енід кадилом, Саншайн Логроньо, Хуліо Рамос Велес


загрузка...