Брайан Джексон завжди був допитливим хлопцем, який з дитинства поглиблював свою ерудицію за допомогою відомої телевізійної вікторини і демонстрував вражаючі розумові здібності. Так що успішне закінчення школи і вступ до Брістольський університет не стали сюрпризом ні для рідних Брайана, ні для його знайомих. Правда, сюрпризом для самого Брайана виявився процес отримання вищої освіти. Якщо спочатку молодик продовжив гризти граніт науки, то дуже скоро любов до знань поступилася перед пристрастю Брайана до університетської вікторині та інтересом відразу до двох дівчатами.

Однією з них стала красуня Еліс, про яку мріяла добра половина хлопців, які навчаються у Брістольському університеті, і яка відповіла взаємністю на симпатію Брайана. Другий же, хто пробудив у ньому чисті почуття, стала Ребекка – дотепна і політично свідома дівчина, з якою Брайан відразу знайшов спільну мову. Але молодість є молодість, нічні тусовки і посиденьки поступово затягують його в свої привітні обійми, змушуючи геть забути про науку.

Додає масла у вогонь знайомство з чи не самими чарівними і красивими дівчатами університету, від яких хлопець остаточно втрачає голову. Фільм Потрапити в десятку (2006) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Режисер: Тому Вон
В ролях: Джеймс Макевой, Ребекка Холл, Еліс Ів, Бенедикт Камбербетч, Домінік Купер, Ілейн Тан, Кетрін Тейт, Чарльз Денс, Ліндсей Дункан, Джон Хеншоу

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress