Фільм Повернення на батьківщину (2016) дивитися онлайн в хорошій якості 720


На початку 20 століття Корея потрапила під трідцатіпятілетнюю окупацію Кореї. Це був страшний час, коли багато людей пропадали безвісти, були викрадені і закатовані. Головна героїня Ен-хі і її подруги — молоденькі корейські дівчата. До війни їх життя була безтурботна, а плани на майбутнє найсвітліші. Але все змінилося з приходимо невблаганного і жорстокого ворога. Пощади не знав ніхто. Дівчата були викрадені японцями і зґвалтовано. Згодом їх змусили займатися проституцією в публічному домі. Ен-хі часто хотіла померти, лише б не переживати кожен день того, що випадало на її частку.

Але вибору у неї не було, нещасної доводилося підкорятися і виконувати всі чоловічі примхи. Пройшли десятиліття, Ен-хі змогла вижити і зустріти старість. Однак спогади про минуле на заході життя стали мучити її все частіше. Вона з гіркотою згадувала своїх подруг, які згодом були вбиті. Одного разу вона прийняла рішення. Фільм Повернення на батьківщину (2016) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Стара жінка пішла до шаманке і попросила його викликати душі мертвих дівчат, Ен-хі дуже хотілося з ними поговорити, заспокоїти, сказати те, що вона не встигла. А може бути їй перед смертю хотілося полегшити свою душу?

Режисер: Джон Чо-ре
В ролях: Park Choong-Hwan, Park Geun-soo, Yoon Jeong-ro, Кан Ханна, Seo Mi-Ji, Jung Moo-Song, Про Джі-хе, Choi Ri, Hong Se-na, Si Kim-eun


загрузка...