Маючи досить буйний характер, дев’ятнадцятирічний Бен Барнс доставляв немолодої матері Холлі і молодшій сестрі Айві безліч клопотів. Одного разу потрапивши в погану компанію, він пристрастився до наркотиків, а незабаром завдяки старанням мами опинився в реабілітаційному центрі. Жінка сумувала за сином, але розуміла: у лікарні він у безпеці, там йому обов’язково допоможуть. Напередодні Різдва хлопець втікає з лікарні, повернувшись додому. Головна героїня фільму Повернути Бена, який ви можете дивитися в хорошій якості, щаслива бачити свою рідну дитину, оскільки сильно любить його.

Вона тепло приймає його, хоча Айві не дуже рада бачити брата. Але скоро і сама Холлі переконується, що Бен зовсім не змінився: він знову готовий вплутуватися в неприємності, наживаючи собі і оточуючим численні біди. Він стикається з новою проблемою, що виявилася серйозніше всіх попередніх. Тепер у Холлі всього добу, щоб врятувати сина. Заради його благополуччя любляча мати готова зайти дуже далеко.

Будучи матір’ю-одиначкою, вона хильнула чимало горя і подолала безліч випробувань заради дітей. Життєві труднощі зміцнили її дух, змушуючи зараз діяти вкрай рішуче… Фільм Повернути Бена (2018) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Пітер Хеджес
Актори: Джулія Робертс, Лукас Хеджес, Кортні Б. Венс, Кетрін Ньютон, Рейчел Бей Джонс

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress