Фільм Повернути відправнику (2015) дивитися онлайн в хорошій якості 720


Сюжет фільму «Повернути відправнику» розгортається навколо дівчини по імені Міранда, що працює звичайної медсестрою в міській лікарні, але з дитинства мріє про хірургічній практиці. Занурена в роботу, вона мало уваги приділяє своєму особистому житті. А між тим все подруги давно заміжня, і щоб якось розважити Міранду, вирішують влаштувати їй побачення із чоловіком, якого вона ніколи раніше не бачила. Дівчина неохоче, але погоджується на знайомство і не замислюючись, впускає у свій будинок незнайомця, навіть не підозрюючи, що це не той чоловік, якого вона чекала.

Вільям, хлопець з неблагополучної сім’ї, таємно і давно закоханий в Міранду. В день, коли вона відкрила йому двері свого будинку і запросила ввійти, він навіть не сподівався на такий подарунок небес. Хлопець відразу зрозумів, що дівчина його з кимось плутає, але відмовитися від спокуси не зміг. Залишившись з нею наодинці, Вільямом оволоділа сліпа хіть, в результаті якої він жорстоко гвалтує дівчину. Зазнавши заслужене покарання і провівши довгі роки у в’язниці, хлопець щиро розкаявся у скоєному. Фільм Повернути відправнику 2015 дивитися в хорошій якості.

Але чи заслуговує він вибачення в очах Міранди, якій знадобився тривалий реабілітаційний період, щоб забути те, що сталося? Чи зможе пробачити жорстокого ґвалтівника прихований і тихий маніяк, так мирно спав довгі роки?

Режисер: Фоад Мікаті
В ролях: Розамунд Пайк, Шайло Фернандес, Нік Нолті, Румер Вілліс, Камрин Менхейм, Алексі Вассер


загрузка...