Фільм Повітряна куля (2018) дивитися онлайн в хорошій якості 720


Людям властиво здійснювати необдумані вчинки, які незабаром перетворюються на великі проблеми. Так сталося і з головними героями картини, які не зовсім розрахували план своїх дій. Все починається в той момент, коли дві сім’ї вирішують за допомогою повітряної кулі перетнути кордон. З деяких причин їм просто необхідно це зробити, адже іншого вибору у героїв просто напросто немає. Вони довго готувалися до цього, тому їм здавалося, що нічого не може статися проти них. Однак в житті може статися все, що завгодно, тому вони просто не могли врахувати всі фактори ризику. Саме тому з ними відбувається непередбачена ситуація, яка перекреслює все, що можна.

Справа в тому, що повітряна куля падає прямо перед кордоном. У сімей занадто мало часу, щоб виправити наслідки свого рішення. Їм за короткий термін необхідно виправити всі несправності, щоб продовжити шлях. Чому залишилося мало часу? Все гранично просто. Штазі – місцевий співробітник правоохоронних органів вже дізнався про те, що задумали сім’ї. Він починає власне розслідування, щоб зупинити і зловити втікачів. Фільм Повітряна куля (2018) дивитися в хорошій якості HD 720p.

З кожним днем детектив наближається до своєї мети, тому зовсім скоро він добереться до сімей. Чим же закінчиться дана ситуація, якщо дві сторони не збираються здаватися на півдорозі?

Режисер: Міхаель Хербиг
Актори: Фрідріх Мюке, Кароліна Шух, Алісія фон Ріттберг, Давид крос, Томас Кречман


загрузка...