У Рейгана було дві особи, одне зразкового учня, друге приховане вбивці, дурня і обманщика. Розібратися відразу, яке з них рідне не просто, яким чином юнак дорожив всередині, покаже картина «Позашкільні заняття», коли раптово стануть траплятися нещасні випадки з батьками однокласників. Героя миттєво відвідувало спокусу, якщо тільки поведінка родоначальників приятелів було не на догоду йому. Кожному Коллінз визначав ціну, помста була страшною, хлопець метушився, підшукуючи виконавця страшного вироку. Озленному малому було приємно купатися в болоті грішних насолод, він вважав себе розпорядником доль.

На жаль, нещасному не вдавалося проживати навіть дня без почуття помсти, навколо хлопчини вічна метушня, його розриває бажання карати і принижувати. Радів або сумував в ці моменти учень старшої школи визначити складно, йому доводилося часто падати в липку бруд. Детектив Докінс береться дізнатися, хто розставляє смертельні пастки людям. Фільм Позашкільні заняття (2019) онлайн дивитися повністю в хорошій HD якості.

Чи зможе безумець продовжити жахливу діяльність, чи вийде у нього приховувати жорстоку душу під тимчасовим обличчям, можливо Кліфу вдасться швидко обчислити піддонка і зірвати фальшивий вигляд?

Режисер: Джей Лоуі
Актори: Даніель МакДональд, Еллі Бомбер, Анджела Кінсі, Патрік Фабіан, Колін Форд

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress