Фільм Пожежний (2017) дивитися онлайн в хорошій якості 720


Традиційно професії пожежного навчалися чоловіки. Адже це дуже небезпечна робота, що вимагає від людини великої сили тіла і духу. На пожежній станції встановлені свої правила, де на перший погляд жінці немає місця. Хоча дівчата здатні виконувати важкі завдання і нести за це відповідальність, їх рідко бере до себе колектив, що складається з чоловіків. Звичний розпорядок змінюється, коли на службу на південь Франції прибуває пожежний жінка Бенедикт Мерсо. Їй належить не тільки відчути труднощі професії, але і зіткнутися з недружнім ставленням колег.

Також її чекають численні емоційні потрясіння, які супроводжують пожежних протягом усієї кар’єри. Початок роботи виявилося не самим вдалим у долі Бенедикт. Дівчина ледве не стала причиною загибелі потерпілого під час своєї першої місії. Це стає великим ударом для пожежного, адже кожен з них несе відповідальності за життя людей. Сильне почуття провини лягає на тендітні плечі героїні і вона думає про те, щоб подати у відставку.

Філіп, начальник казарми, намагається відмовити дівчину від прийняття такого стрімкого рішення. На його думку вона ще може показати себе у справі і принести користь людям. Фільм Пожежний (2017) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Режисер: П’єр Жоліве
В ролях: Рошді Зем, Емілі Декьенн, Мікаель Абитбуль, Гійом Дуат, Гійом Лаббе, Антуан Раффалли


загрузка...