Алекс Хітченс, або як його звуть «Хітч» , заробляє на життя тим, що допомагає закоханим хлопцям завоювати свою обраницю. Він не афішує свій рід діяльності, а клієнтів приймає тільки тих, кого порадили ті, для кого він успішно зіграв роль «доктора-свата». Одного разу до нього за допомогою звертається молодий чоловік Альберт Бренеман. Він дуже неуважний і боязкий, злегка повненький і явно не належить до людей, впевненим у собі і своїх силах. Його мрія — завоювати відому зірку Алегро Коул, у фірмі якому він працює. Альберт займає посаду бухгалтера дрібна сошка, один із багатьох інших.

Він по вуха закоханий в Алегро, але не знає як звернути увагу такої високої персони. І Алекс, бачачи щирий і світлий порив, вирішується йому допомогти, хоч і розуміє, що це буде непросто. Працюючи над справою, яке повинно стати одним із найвизначніших у його кар’єрі, Алекс зустрічає дівчину, в яку закохується. Її звуть Сара Мелар, вона працює журналісткою. Вона стежить за життям зірок і щільно стежить за Аллегрой Коул. Перше побачення у спеціаліста по знайомству з дівчини йде не за планом, але їй сподобалося те, що воно було справжнім. Алекс Хітченс закохується в Сару, яка йде по сліду таємничого фахівця, який за чутками посприяв Альберту і допоміг йому спокусити Алегро.

Вона думає, що «доктор-сват» той чоловік, який допомагає хлопцям познайомитися з дівчиною виключно для того, щоб переспати, і що він причетний до неприємностей в особистому житті її подруги. Фільм Правила знімання: Метод Хітча 2005 дивитися в хорошій якості.

Режисер: Енді Теннант
В ролях: Уілл Сміт, Єва Мендес, Кевін Джеймс, Ембер Валлетта, Джулі Енн Емері, Адам Аркін, Робін Лі, Нэйтан Чи Грехем, Майкл Рапапорт, Джеффрі Донован

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress