Ран є представницею клану вампірів. У недавньому часі вона відсвяткувала свої 500 років. Живе вона в Сеулі серед людей, приховуючи своє справжнє походження. Вона змогла відмінно адаптуватися до подібних умов. Щоб існувати в благах, вона відкрила власний салон краси. Нехай він і невеликий, але приносить досить непоганий дохід. Насправді Ран прикладає масу зусиль, щоб ніхто не зміг здогадатися про її страшний секрет. Вона намагається вести тихий спосіб життя, проходячи через складності поодинці. У неї немає другої половинки. Одного разу вона була щаслива поруч з коханим чоловіком, але доля їх жорстоко розлучила.

Навіть через довгі роки вона не втрачає надії, що зможе відшукати свою любов знову, щоб знайти бажане щастя. Якось раз Ран зустрівся молодий чоловік, принюхавшись до якого вона усвідомила, що він пахне так само, як чоловік, який був їй доріг. Довгий час вона не відчувала подібних відчуттів, її серце стало битися ще швидше. Фільм Прекрасна вампірша (2018) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Ця раптова зустріч пробудила в вампірші пристрасть, яку вона думала, що більше ніколи не зможе випробувати. Запахи нового знайомого здатні звести її з розуму, що змушує Ран забути про власну безпеку та колишніх принципах.

Режисер:
Актори: Чон Ен-джу, Сон Ган, Пак Чун-мен, Лі Ен-не

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress