Сімейство Осуги, з першого погляду, нічим не відрізняється від інших «осередків суспільства». Однак члени даної сім’ї вірять, що є справжніми інопланетянами. Батько вважає, що є марсіанином, а працює звичайним синоптиком. Мати займається продажами бутильованої води, має власний бізнес, кажучи, що прибула з планети Юпітер. Син-фрітер називає себе уродженцем Меркурія, а єдина дочка, яка є студенткою коледжу, вважає себе вихідцем з Венери. Кожен день Сім’ї Осуги наповнений різними пригодами і проблемами. Герої фільму «Прекрасна зірка» паралельно від своїх щоденних діянь, навчання і роботи, займаються тим, що намагаються вберегти рідну тепер Землю від ядерної загрози та знищення.

Історія сім’ї, яка раптом повірила, що насправді вони з інших планет. Вони щосили намагаються врятувати планету Земля, що знаходиться під загрозою зникнення, але по дорозі все стає божевільним. Сюжет даної картини закручений навколо представників досить незвичайного сімейства. Вся справа в тому, що головні герої, сімейство Осуги, переконані в тому, що вони є справжнісінькими інопланетянами, при чому прилетіли вони на Землю з різних планет.

Так, тато, який працює синоптиком, стверджує, що він з Марса. Мама є бізнесвумен і займається продажем бутильованої води. Вона прилетіла з Юпітера. Фільм Прекрасна зірка (2017) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Дайхаті Йосіда
В ролях: Рірі Френкі, Кадзуя Каменасі, АІ Хасімото, Томоко Накадзіма

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress